O MNIE

To nie tylko szycie.

To projektowanie.
To kreowanie.
To realizacja wspólnych wizji.

Witaj!

Kocham łączyć piękne z praktycznym, kocham tworzyć, zmieniać, działać.

Od początku szycia uczyłam się sama. Poznawałam sprzęt na czuja z instrukcją, więc nie znajdziecie tu dyplomów z krawiectwa. Jest za to dyplom ukończenia kursu grafiki komputerowej, podczas którego opanowałem Adobe Illustrator, InDesign, Photoshop oraz tworzenie stron www na WordPressie. Na codzień korzystam głównie z Canva i Adobe Fresco, gdzie coraz więcej rysuję. 
Poszerzam swoje umiejętności o projektowanie ubioru w Międzynarodowej Szkole Kostiumografii i Projektowania Ubioru. Coraz bardziej pragnę zostać Projektantką Mody. Kiedy o tym myślę czuję w sobie moc, której nie mogę powstrzymać,a serce bije mi jak szalone.

Teraz  już moja maszyna to zupełnie inny sprzęt. Kupowałam ją z myślą o setkach uszytych przeze mnie produktów. Z myślą, że szycie zostanie w moim życiu na wiele lat. Może na zawsze. Szyjąc jedną rzecz mam już pomysł na następną i tak o to moje dłonie nie nadążają za głową. Tworząc projekty dla klientów mam mnóstwo pomysłów. Lubię dać się ponieść fantazji, ale zawsze pamiętam o potrzebach zamawiającego. Jeszcze nigdy nie dostałam negatywnej odpowiedzi na uszytą przeze mnie rzecz. 

W ogromnym skrócie to tyle. Dziękuję, że odwiedziłaś/odwiedziłeś moją stronę. Mam nadzieje, że znajdziesz tu coś dla siebie, a jeśli nie, kliknij przycisk poniżej i zaprojektujmy wspólnie TO COŚ.

Dresiara

P.S. Ogromnie dziękuję Mikołajowi za pierwszą maszynę, Marcinowi za niesamowite wsparcie i pomoc w zorganizowaniu szyciowego czasu oraz każdemu, kto cokolwiek u mnie zamówił. Wszyscy dajecie mi motywację do działania, naukę w praktyce oraz mnóstwo radości, a kiedy czytam miłe opinie naprawdę się wzruszam. Dziękuję!

Instagram